HaberlerSmule
Trend

SMULETRENDSETTER YARIŞMA KOŞULLARI

Smule yeni bir yarışma ile şöhret olma kapılarınızı açıyor.

Smule Karaoke müzik platformu yepyeni bir yarışma formatını 2 gün önce kullanıcılarının beğenisine sundu. Karantinanın tüm dünya üzerindeki etkileri sebebiyle kullanıcılarına eğlenceli vakit geçirtebilmek amacıyla yapılan smuletrendsetter yarışmasının detaylarını haberimizde sizler için derledik.

Smuletrendsetter Yarışma Koşulları

1. Bu Yarışma yalnızca bir performans kaydeden ve giriş tarihinden itibaren en az 17 yaşında olan Smule kayıtlı VIP kullanıcılarına açıktır.
2. Katılımlar 10 Nisan 2020’de saat 12: 00’de başlayacak ve 19 Nisan’da son bulacaktır.
3. SmuleTrendsetter Yarışması için bir performans kaydedilecek ve #SmuleTrendsetter etiketi ile paylaşılacaktır.
4. SmuleTrendsetter Yarışmasının galibi 14 gün boyunca ‘Keşfet’ sayfasındaki özel bir oynatma listesinde yer alacak; Smule’nin bazı küresel sosyal medya kanallarında ve blogunda yer alacak.
5. Kazanma şansı, açmış olduğunuz düet davetinize girişlerin sayısına, performansın sosyal medya paylaşımlarının miktarına ve Smule’un kendi takdirine bağlı olarak Smule platformuna, topluluğa ve markaya uygunluğuna ilişkin kararına bağlı olacaktır.
6. Kazanan, tamamen kendi takdirine bağlı olarak Smule tarafından seçilecektir. Kazanan, Kazanan seçimini izleyen on gün içinde ve en geç 29 Nisan 2020 tarihine kadar e-posta ile bilgilendirilecektir.

Önerilen İçerik:  Smule Nedir? Nasıl Kullanılır?

Yarışma ile ilgili daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz.

Yarışmanın videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Admin

Smule indir, her gün güncellenen smule karaoke rehber yazılarıyla sizlerle. Forum veya yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu