Blog
Trend

Smule’de Takipçi Kazanmanın Yolları

Sosyal medya kullanıcıları arasında takipçi kazanmanın oldukça popüler olduğu bir dönemde Smule’de takipçi kazanmanın da bir o kadar önemli olduğunu söylersek yanlış bir tespit de bulunmamış oluruz.

Smule’de takipçi sayısı artırmak için  aktif bir kullanıcı olmak birinci şart olarak gelmektedir.

Güzel şarkı söyleyebiliyor oluşunuz elbette önemli fakat aktif olmayan bir kullanıcı iseniz insanların sizi fark etmesi uzun zaman alabilir.

Sesinizi, müzik tarzınızı ve videolu çekimlerinizi beğenen kullanıcılar sizi aktif bir paylaşımcı iseniz hemen fark edecek ve takip etmeye başlayacaktır. Bu da beraberinde harika müzik dostlukları kurabileceğiniz arkadaşlarınız olacağı anlamına gelecektir diyebiliriz.

Bunlar dışında Smule’deki takipçilerinizle kuracağınız iletişim dili de çok büyük önem arz etmektedir. Sizin açmış olduğunuz ve takipçilerinizi davet ettiğiniz düetlere katılan arkadaşlarınıza bulunacağınız yorumlar ve beğeniler hem sizin hem düetlerinizin hem de sizinle düet yapan dostlarınızın ana sayfada görünürlüğünü arttıracak zincirleme bir algoritmayı başlatacaktır.

Önerilen İçerik:  Smule Nedir? Nasıl Kullanılır?

Yapılan her beğeni ve yorum ise ana sayfada görünme ve başka kullanıcılar tarafından keşfedilme olasılığınızı arttıracaktır.

Smule bireysel kullanıcı olabileceğiniz gibi bir müzik grubunun da üyesi olabileceğiniz harika bir platform sunuyor sizlere. Bir çok müzik grubu içerisinde yer alarak çeşitli müzik projelerinde görev alarak da tanınırlığınızı artırmanız da mümkün. Bu da Smule’de takipçi kazanmanın diğer bir yolu olarak oldukça sık kullanılan bir yöntem.

Açmış olduğunuz düetlerinizin açıklama kısmına düetinizin bulunabilirliğini arttırmak için güncel, şarkıyı açıklayan etiketler kullanmak da son derece önemli. Örneğin  #sezen aksu #vazgeçtim #türkçe pop müzik #90’lar pop gibi etiketler aynı instagram ve twitter’da olduğu gibi burada da düetinizi daha çok insanın görebilmesi için çok etkili bir yöntem.

Önerilen İçerik:  Smule Grup Düeti İpuçları # Part 2

Smule takipçi sayısı ile ilgili bir diğer tüyo da elbette başka kullanıcıların düetlerine sizin katılmanız. Sesini, tarzını beğendiğiniz, sizin takip ettiğiniz ama henüz sizi takip etmeyen sanatçılar ile siz de düet yaparak kendinizi gösterebilir, sizi fark etmelerini sağlayabilirsiniz.

Smule takipçi sayısı kazanmak için yapmamanız gereken en önemli şey ise takip edip takipten çıkmak.

Daha Fazla Göster

Admin

Smule indir, her gün güncellenen smule karaoke rehber yazılarıyla sizlerle. Forum veya yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu