Haberler

Smule Live Jam Android Cihazlara Geldi

Nihayet  Smule Live Jam, Android kullanıcılarına yeni güncellemeyle birlikte bugün kullanıma sunuldu.

Smule, aylar önce Live Jam özelliğini duyurmasıyla kullanıcı tarafından büyük bir ilgi görmüştü. Fakat bu yeni özelliğin sadece ios kullanıcılarına sunulması, Android kullanıcı kitlesinde büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı. Durum böyle olunca Smule Vip kullanıcı tarafında platform kısıtlamaları olması pek hoş karşılanmamıştı.

Firma tarafından bu tür özellikler geç sunulsa da nihayet bugün Smule Live Jam, Android cihazlarında kullanılabilir hale geldi. Yeni gelen Live Jam özelliği sayesinde kullanıcılar artık canlı yayın yaparak, takipçileriyle birlikte şarkılarını söyleyebilecekler. Bu yeni özelliğin iki platformda eş zamanlı kullanılabilir olması hem Live Jam kullanımı arttıracak hem de iki farklı cihaza sahip kullanıcıları bir arada buluşturacak.

Önerilen İçerik:  Smule 'ye Ses Güncellemesi Geldi

 

Daha Fazla Göster

Admin

Smule indir, her gün güncellenen smule karaoke rehber yazılarıyla sizlerle. Forum veya yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

4 Yorum

  1. Merhaba,

    Ben Samsung Abdroid kullanıyorum Smule’ de İOS kullanan arkadaşlarla live Jam’ de düet yapamıyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz?

    1. Merhaba, smule tarafından verilen güncellemeler samsung telefonlarda modellere göre değişebiliyor o yüzden telefonunuz desteklemeyebilir. Google Play’a girin ardından uygulamalar bölümünden yeni bir güncelleme olup olmadığını kontrol edin. Yakın zamanda destek eklenip güncelleme yayınlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu