Haberler

Smule iOS v7.5.5 Sürümü ile Yeni Ses Efekti Geldi

Smule iOS v7.5.5 güncellemesi ile bugün itibariyle yeni ses efekti HYPE, smule kullanıcıları ile buluştu.

SPOTLIGHT ve HYPE gibi Smule Android kullanıcılarına yakın zamanda gelen ses efektlerine v7.5.5 iOS güncellemesi ile İos kullanıcıları da kavuşmuş oldu.

Smule v7.5.5.güncelleme

Bilindiği gibi Smule Karaoke Uygulamasının en güzel yanlarından biri de ses kayıtlarınızı farklı ses filtreleri ile âdeta stüdyo kaydı kalitesinde kayıt ediyor oluşunuz.

Özellikle Smule’de sevdiğiniz arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız Grup Proje çalışmalarında farklı ses filtreleri ile şarkıya yapılan her giriş çalışmanızı daha da mükemmel bir hale getiriyor.

Genellikle Smule Kullanıcıları bireysel düetlerini açarken Super Studio ses filtresini kullanmayı benimsese de farklı ses efektleri denemek oldukça eğlenceli ve güzel çalışmalar ortaya çıkarmanızı da sağlayabilir.

Önerilen İçerik:  Smule Live Jam Android Cihazlara Geldi

Tabi bu güncellemelerin hepsinin aynı anda tüm kullanıcılara da maalesef gelmediğini belirtmek lazım. Cep telefonunuzun bazen desteklemediği özellikler olabiliyor.

Yeni gelen bu ses filtrelerinin daha çok Rap, Hip Hop ve Spoken Word tarzı şarkılar da kullanışlı olabileceğini söylemek mümkün.

Eğer siz de bu ses filtrelerini kullandıysanız bizlerle yorum ve görüşlerinizi paylaşmayı unutmayınız.

Daha Fazla Göster

Admin

Smule indir, her gün güncellenen smule karaoke rehber yazılarıyla sizlerle. Forum veya yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu