Blog

Smule Grup Düeti İpuçları # Part 2

Smule Grup Düeti İpuçları 2

Merhaba Arkadaşlar, Yazımızın ikinci bölümünde sizlerle smule grup düeti çalışmanızı yaparken işinize yarayacak bazı konularda ipuçları paylaşmaya devam edeceğiz.

Smule Grup Düeti Çalışmalarında Koro Bölümü:

Smule grup düeti çalışmalarında kullanıcıların Solo bölümleri dışında tüm kullanıcılarla aynı anda söylenen Koro bölümleri çalışmanıza güzel bir renk katar.

Ama peki koro bölümü nasıl sorunsuz bir performans olarak yapılacaktır?

İşte bu sebeple koro olarak okunacak bölümü tespit ediyoruz. Sonra bir kullanıcı koro bölümünü olabildiğince nağmesiz ve düz bir edada okuyor.  Projeye ardından girecek kullanıcılar da aynı ilk okuyan kullanıcı gibi okumaya heceleri aynı uzunlukta ve benzerlikte basmaya özen göstermeli.

Önerilen İçerik:  Smule'de Takipçi Kazanmanın Yolları

Böylece her kullanıcı benzer bir okuma ağzı ile koro bölümünü icra etmiş ve çalışmanızda koro senkron olarak sorunsuz tamamlanmış olur.

Smule Grup Düeti Çalışmalarında Gizlilik:

Çalışmalarınızdaki en güzel özellik de çalışmanız bitene kadar bunu gizleyebiliyor oluşumuzdur. Bu özellik tüm smule çalışmalarınız için de geçerli aslında. Grup düeti performansını ilk başlatan kullanıcı çalışmayı kaydetmeden önce gizlemelidir . Projeniz bitmeden gizlenmez ise tüm takipçileriniz  çalışmanızı bitmeden görür hatta bunu bilmeyen kullanıcılar sizin arkadaşlarınız ile yapacağınız projeye bile dahil olabilir. Bunun için adım adım şunları uyguluyoruz.

1. Çalışmamızı projeye açıyoruz.

2.Tüm teknik ayarları yaptıktan sonra ‘Devam Et’ tuşuna basıyoruz.

Kaydet tuşuna basmadan önce projenin görünürlüğünü kapatmak için ‘Özel ‘yazan butonu açık konumdan kapalı konuma getiriyoruz.

Önerilen İçerik:  Smulede Sanatçılarla Düet Yapmak

Böylece projemiz bitene kadar gizli kayıt olarak profilimizde maksimum 14 gün boyunca saklanabilir.

Keyifli okumalar bol müzikli günler diliyoruz…

Daha Fazla Göster

Admin

Smule indir, her gün güncellenen smule karaoke rehber yazılarıyla sizlerle. Forum veya yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Merhaba, smulede yanlışlıkla düet açacagima grup performans tıklamışım ve eslik sanarak okudugumuz parcaya başka arkadasta eslik edip karmasa olusmuş çünkü şiirdi ve çok kötü bir yapi oluştu halbuki o ilk okudugumuz arkadaşla olan düet süperdi.Şimdi üçüncü sahsi çıkarıp ikili okumamızın gorulmesini istiyoruz fakat ugraslarima rağmen yapamadım.Lutfen yardımcı olabilir misiniz, ne yapmaliyizda ikili esligi kurtarabiliriz üçüncü kişinin bozmasindan? Teşekkürler…

    1. Eğer sizin telefonunuz iphone ise 3.giren kullanıcıyı silebilirsiniz.ama silemediginize göre sanırım telefonunuz iphone değil.grup çalışmanıza giren 3.kişinin telefonu iphone ise şayet kendisini kayıttan silebilir.. Eğer hiç birinizde iphone yok ise maalesef grup çalışmasına girilen kullanıcı ve kayıtları silemezsiniz. Bir tavsiye daha kendi Smule hesabınıza bir iphone telefondan giriş yaparak da silme işlemini yapabilirsiniz.belki iphone telefonu olan bir yakınınızdan rica edersiniz..kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu