Blog

Apple EarPods – Ürün İnceleme

Merhaba arkadaşlar smule platformunda sıkça karşılaştığımız Apple EarPods kulaklığını bugün sizlerle inceleceğiz.

Apple, EarPods kulaklığı ilk olarak iphone 5 modeliyle birlikte piyasaya sürdü. Orta sınıf kullanım deneyimi sunan Apple EarPods, müzik dinlerken tatmin etmese de smule karaoke programı için vazgeçilmez bir kulaklık.

Aynı zamanda 3.5mm jack girişi sayesinde Android cihazlarında kullanılabiliyor. Eğer Android cihazlarında kullanacaksanız ”iphone 6s” modellerinden çıkan kullaklığı almanızı tavsiye ederim.Kulaklığı almaya karar verirseniz dolar fiyatları yüzünden biraz pahalıya satıldığı için size 1.el almanızı  tavsiye etmem Letgo gibi satış kanallarından çok ucuza satın alabilirsiniz.

Kulaklığın smuledeki avantajlarına değinmek gerekirse kulaklık tam bir fiyat performans ürünü. Piyasadaki bir çok kaliteli kulaklıklardan daha iyi ses kaydı yapıyor.Kayıt esnasında dış sesleri önleyerek temiz bir ses kaydı yapmanıza imkan sağlıyor. Böylece temiz bir altyapıya sesinizi gömerek iyi bir kayıt elde etmiş oluyorsunuz.

Önerilen İçerik:  Smule Grup Düeti İpuçları # Part 2

Özellikle düet açarken kalitesiz ve mono ses kayıtlarınızdan şikayetçiyseniz kesinlikle bu ürünü almanızı öneririm.

Daha Fazla Göster

Admin

Smule indir, her gün güncellenen smule karaoke rehber yazılarıyla sizlerle. Forum veya yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu