Blog

Smule Nedir? Nasıl Kullanılır?

Son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan Smule reklamların ardından Smule Nedir? adlı yazımızı sizlerle paylaşma ihtiyacı duyduk. Gelin hep beraber Smule Nedir, Smule Nasıl Kullanılır yakından bakalım.

Smule Nedir Nasıl Kullanılır?

Sing Smule Karaoke San Francisco, Kaliforniya’da kurulan bir yazılım şirketidir. Şirketin amacı kullanıcıları buluşturup sosyal platformda şarkı söylemelerine olanak sağlamaktır. Yaklaşık olarak smule programında günde 20 Milyon şarkı söylenirken aktif kullanıcı sayısının da 50 Milyon’u aştığı söylenmektedir. Smule programının sadece ios ve android işletim sistemlerine destek verdiğini de altını çizelim.

Smule Vip Üyelik Nedir ?

Smule programına  kayıt olduğunuzda normal kullanıcı olarak başlarsınız. Normal üyelikte  istediğiniz her şarkıyı düet olarak açamaz ve bir çok ses ayarı, kişiselliştirme gibi ayarlardan mahrum kalırsınız. Eğer şarkı söylemeyi seviyorsanız vip üyelik almak için  vakit kaybetmeyin derim.

Önerilen İçerik:  SMULETRENDSETTER YARIŞMA KOŞULLARI

Vip Kullanıcı olmanın artıları;

Sınırsız şarkı söyleme.

Ses ayarlarının tamamını kullanabilme.

Altyapı yükleme ve birçok ayarları kullanabilme imkanı.

Smule Nasıl Kurulur?

Android kullanıcıları Google Play’den, İos kullanıcıları da App Store’dansmule” yazıp aramalarda çıkan sonuçlardan ”Sing Smule Karaoke” programını indirip kurmaları gerekiyor.

Smule Programı Nasıl Kullanılır?

Üyelik işlemlerinizi bitirip programın arama kısmından istediğiniz şarkıyı bulduğunuzda şarkıların sağ  üst kısmında şarkı söyle kısmı çıkmaktadır ve size 3 farklı şekilde şarkı söyleme olanağı sağlar bunlar;

1- Tek Başına (solo)

2- Düet

3- Grup

Tek başına şarkı söyleme modu; Adından da anlaşılacağı gibi bütün bir şarkıyı baştan sona söylemektir. Bir diğer ismi ise solo kayıttır.

Düet modu; ise söylediğiniz şarkıya sizi takip eden ve düetlerinizi gören kullanıcıların eşlik etmelerine imkan verir. Bu sayede arkadaşlarınızla keyifli ve içten bir düet katılımı yapmış olursunuz.

Önerilen İçerik:  Smule Live Jam Android Cihazlara Geldi

Grup moduna gelecek olursak işin bu kısmı biraz bilgiye dayanır. Kısaca anlatmak gerekirse bir şarkıya çok sayıda kullanıcıların katılması ile oluşturulan bir performans çeşitidir. Bunun nasıl yapıldığıyla ilgili detaylı yazımızı daha sonra sizlerle paylaşacağız.

Smule programında en çok tercih edilen şarkı söyleme modu düet modudur. Düet açarken karşınıza 1. Kısım ve 2. Kısım bölümleri çıkmaktadır siz istediğiniz bölümü seçip kayda başlayabilirsiniz. Şarkınızı söylerken şarkı sözlerinin satırları partlara göre mavi ve sarı renk olarak ikiye ayrılmıştır. Mavi kısım geldiğinde sıranın sizde olduğunu belirtir. Sarı kısım geldiğinde ise beraber söylenecek yerleri belirtilir.

Son olarak Smule Nedir? adlı yazımızla ilgili daha fazla detaylar için Smule Rehberi yazımıza göz atabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Admin

Smule indir, her gün güncellenen smule karaoke rehber yazılarıyla sizlerle. Forum veya yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu